středa 13. dubna 2011

Přání pro Adru

Když přišla Didi začátkem roku s myšlenkou dát dohromady nejen hlavy, ale hlavně ruce a vyrobit větší množství přání pro dobrou věc, nebylo v mém případě o čem uvažovat. Práce, kterou dělá ADRA, si velice vážím a jestli moje "hraní si s papírem" může pomoci, jdu do toho.
Úkolem bylo vytvořit přání na téma "láska, přátelství", "mamince" a "Velikonoce".První dvě přání vznikla za použití jemného papíru ze sady Eastern Promisse od Dovercraft ozdobeného otiskem jednoho ze silikonových razítek ze sady Hearts od Inkadinkado embosovaným práškem Detail White z produkce Stampedous!  doplněného malým akcentem - dodaným hřebíčkem ze sady Herzen od Heyda.
Druhá dvě, velikonoční, využívají jako hlavní motiv otisk razítka Egg od Stampedous vybarveného gelovými fixy a opatřeného vrstvou Glossy Accents. Použita byla Ranger razítkovací barva Adirondack Earthtones, odstín Lettuce. Přání laděné do fialova využívá ještě výseku z šablony Vitráž od X-cut. Vše je dozdbeno stužkami, hřebíčky, kytičkami a samolepícími perličkami.

Žádné komentáře:

Okomentovat