pondělí 29. srpna 2011

4. challenge

Téma na první pohled triviální: visačka. Kolik už jsme jich každá udělaly! No jo, jenže tahle má být speciální, soutěžní...to už tak snadné a jednoduché není... Mozkové závity se rozběhly naplno. Je tolik možností! Kterou vybrat? Jakou techniku? Barvu? Vzor...papír...texturu...zkrátka dilema. Nakonec zvítězil čirý embosovací prášek, Distress inkousty a jako doplňky stužky, povoskovaná bavlněná šňůrka a provázek barvený čajem, barevný akcent dodal v prvním případě propisotový motýlek a v druhém ptáček natištěný na smršťovací fólii (a smrštěný :) horkovzdušnou pistolí) a maličký stříbrný přívěsek ve tvaru kytičky.

Nevím, jak to mají ostatní, ale i když se sebevíc snažím, prvotní představa je dost odlišná od výsledku a naopak. Během práce se přihlásí o slovo improvizace a ruce už si pak s papírem dělají, co se jim zachce :).

No nic, tady je máte - ano, jsou dvě :) :A protože do tohoto kola se nás přihlásilo opravdu hodně a konkurence je přímo obrovská, doporučuji nahlédnout, pokochat se a případně i hlasovat pro vítěze ;).

2 komentáře:

  1. Fantastická je ta vosa na první visačce :-) obě dvě jsou úžasné...

    OdpovědětVymazat
  2. Myslím, že ji přilákala ta tyrkysová...a pak mi jí, chudinky, bylo líto, že se nechala napálit :)...

    OdpovědětVymazat