čtvrtek 29. prosince 2011

ATC přátelsky/seznamovací

Zdálo by se, že už se známe - parta lidí stejně "postižených" láskou k papírovému šustění. Pokud někoho na tomhle místě napadá šustění bankovek, je vedle, jak ta jedle. Nám jde o papír sice barevný a se vzorem, občas na něm i čísla najdete, ale s oběživem to nic společného nemá. Jde o papír používaný ve scrapartu, cardmakingu, scrapbookingu...

Dnes vám chci představit svou práci, která byla součástí poměrně velkého projektu: v ATC klubu jsme se dohodly (ano, ano, muži pořád ještě nenašli odvahu ;)...) uspořádat velký senamovací swap. Velký proto, že tentokrát nebylo v plánu dělit celkové množství zúčastněných na menší skupiny a vyráběly jsme tedy 35 karet, což samo o sobě budí respekt...a pořadatelka Mxmaruška se jistě zapotila - patří jí moje virtuální poklona za zvládnutí tak velké akce. Všechno pěkně sepsala do tohoto blogu , takže já už dodám  jen fotku těch svých kartiček (pokud má někdo dojem, že jich nevidí 35, prozradím, že ho zrak nešálí :) ... vzniklo šest barevných sérií, takže tady jsou jen jejich "zástupci" ;)...).


Závěrem chci ještě jednou říci všem "spolubojovnicím", které do téhle akce šly: "Díky, ráda jsem se o vás dozvěděla víc, lépe vás poznala a v neposlední řadě se z vašich ATC zas něco nového přiučila!". 

Žádné komentáře:

Okomentovat