pátek 29. června 2012

Samá srdce...

Moje dcera před nedávnem hrdě slíbila spolužákům ve škole, že zvládne vytvořit rozlučkové přání pro paní učitelku. A protože ji měli paní učitelku opravdu rádi a chtěli to co nejlépe vyjádřit, rozhodli se pro vééééliké srdce...aby se tam mohli všichni podepsat :).
Chvíli jsme si o tom doma povídaly a  po chvilce črtání a zkoušení bylo jasné, že tuhle myšlenku tak trochu opustíme jiným směrem - srdce ano, ale ne jedno velké. Více menších. Různých.
Ale jak je poskládat dohromady, aby to vypadalo neotřele, zajímavě...vyhrál sice až několikátý nápad, ale podle výsledku si troufnu tvrdit, že to dlouhé přemýšlení a zkoušení stálo za to!

Tereza se pustila do razítkování, střihání a nakonec jsem (s trochou obavy) povolila i embosování horkým vzduchem. Nedělala to poprvé, ale tentokrát toho bylo opravdu docela hodně...




S výsledným poskládáním jsem pomáhala, to přiznávám. Seděla nad tím trochu bezradně a nevěděla, kde začít. Dost možná ji příprava zmohla natolik, že už jí pak nezbývaly síly na kompletaci...nakonec jsme na skládací harmonikové přání použily celých 50 srdíček a několik nalepovacích kamínků a perliček na dozdobení.



Tereza byla spokojená a paní učitelka taky - a to je důvod k radosti. ;)

6 komentářů:

 1. Wow..to bych mela velikou radost..dostat takove krasne prani..tolik lasky!

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, klobouk dolů. Také bych měla velikou radost, dostat takové přání.

  OdpovědětVymazat
 3. Ó díky! Slečna dcera se už dme pýchou...;)

  OdpovědětVymazat
 4. Přání je parádní, Terezka je šikovná holka.
  Tohle by mně nikdy nenapadlo.

  OdpovědětVymazat
 5. Být paní učitelkou, utírala bych slzy. Přání je dokonalé, radost musela být veliká!
  bourek

  OdpovědětVymazat
 6. Terezka je šikovná po mamince! Krásná srdíčka, určitě udělaly radost!

  OdpovědětVymazat