pondělí 27. srpna 2012

Víkendový Kramolín

V zimě na Kramolín jezdíme lyžovat, na Lipno bruslit. Během roku se tam párkrát vypravíme na kratší či delší výlety. Není to daleko, ale zas ne úplně u nosu, tak je třeba to naplánovat. :)

 Tento víkend jsme trávili na Šumavě, pod Kletí, v malé útulné chatě v Holubově. Hlavní cíl byla Stezka korunami stromů - vyrazili jsme navzdory počasí (trochu poprchávalo, teplota někde okolo 15°C, trochu foukal vítr...do ideálu to mělo daleko, ale mohlo být, pravda, i mnohem hůř :)...).

Nahoru jsme si nechali zadky vyvézt lanovkou ;) - bylo fajn ukazovat si, kudy jezdíme na lyžích a kudy jsme naopak sbíhali dolů při některých našich letních výšlapech...

Podle zimomřivých obličejů lidí jedoucích lanovkou dolů a podle toho, že měli všichni bundy zapnuté až ke krku, někteří na hlavách kapuce, bylo jasné, že horko tam vážně nebude... ;) Nebylo. Ale byli jsme na to připravení. Foukalo, ale nepršelo - to bylo hlavní.

Koupili jsme vstupenky a vyrazili jsme - moc jsme se těšili! :) A jsem opravdu ráda, že nikdo z nás nebyl zklamaný. Všichni jsme svorně obdivovali výšku, ve které se pohybujeme......prošli jsme všechny zábavné odbočky......vyběhli až na vrchol vyhlídkové věže......a velkým lákadlem byl samozřejmě tobogán, coby jedna z variant cesty dolů :)....tedy, aby bylo jasno: já nejela. Někdo to musel zdokumentovat, ne? ;)

Bylo to prima! Pokud někdo váháte, moje doporučení zní: nenechte si stezku ujít! Opravdu to stojí za to! :)

2 komentáře:

  1. Také doporučuji, byli jsme tam nedávno s dětma, jen jsme jeli lanovkou i dolů :-) Jakou jste měli frontu na ten tobogán? Filip jej měl slíbený, ale byla fronta až nahoru, tak jsem lístky dala jedněm mlaďochům :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Fronta skoro nebyla - tak 8-10 lidí. Než jsem seběhla dolů, abych mohla fotit, už na mě zhora mávali, že jedou. :)

    OdpovědětVymazat