pondělí 24. prosince 2012

Šťastné a veselé :) ...

Zdravím všechny, kdo tu a tam nakouknou do mého blogu. Děkuji všem, kteří "obětují" pár minut navíc a přidají milé slůvko nebo napíší mail. Vážím si všech vašich připomínek, námětů, pochval a pohlazení. Dnešek je jedním z několika svátečních dnů, které patří našim nejbližším, rodině. Všechno je nachystáno a teď už jen si užít v klidu společných chvil, spokojenosti a jiskřiček v dětských očích, když se rozkrojí jablko a najdeme hvězdičku, když do nového krmítka přiletí první sýkorka, když ve tmě zapálená prskavka vykouzlí nádherný rej třpytivých světýlek... ...a ano, dárky ;)
I ty jsou připraveny. Letos jsem se nechala trochu inspirovat Ketou (díky, Markéto!) a balila jsem do "obyčejného" baličáku, recyklovaného...mám ho moc ráda. Lněný provázek mu sluší a tak jsem na doladění použila už jen tu a tam barevný kousek papíru (otržený z jedné strany, aby podtrhl ten "venkovský" styl), craft cedulky se jmény a nesmělo chybět nějaké razítko...Ketin hezký český nápis "Veselé Vánoce" tištěný Archival Inkem v barvě Coffee byl ta pravá třešinka na dortu! ;) Přeji všem, aby si užili sváteční dny...v klidu, radosti a s těmi, koho mají rádi! Šťastné a veselé Vánoce! :)

7 komentářů:

 1. Petro, krásné vánoční svátky Tobě i celé Tvé rodině :-) Ať všem udělají hezky zabalené vánoční dárky velkou radost :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Šťastné a veselé , užijte si s dětmi pohodové Vánoce!

  OdpovědětVymazat
 3. Petro, krásné a pohodové Vánoce, tobě i celé tvé rodině.

  OdpovědětVymazat
 4. Peti, krásné svátky Vám všem. Dárky máš zabalené úžasně a s láskou.

  OdpovědětVymazat
 5. óóó...krásně stylově zabaleno...nádhera...napříště se budu inspirovat

  OdpovědětVymazat
 6. very pretty wrapping! :D
  wish You great 2013 :)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji všem za milá slova...thank you all for your kind comments :)

  OdpovědětVymazat