sobota 18. května 2013

Jedno nové šestkové

Kolekce "The Queen´s Heart" od 7 Dots Studio je krásná. Do několika málo odstínů šedých, rudých a nevtíravě růžových laděné papíry se vznešeně elegantními motivy královských korun a křídel jsou už na první pohled vyjímečné.
Když se mi do ruky dostala jejich "šestková" verze (papíry o velikosti 6" x 6"), měla jsem jasno: žádné střihání a dělení. Udělám z nich album. A na stránkách Simon Says Stamp And Show právě probíhá soutěž "A Little Paper", kde je hlavní podmínkou právě použití papíru tohoto formátu - prima!
Od nápadu k realizaci byl jen krok - přidala jsem pár jednobarevných papírů ve stejných tónech a kartonové desky.
Použila jsem také visačky z téže řady, zakulatila rohy stránek, šedým inkoustem opatinovala všechny hrany papíru.Desky jsem potřela gessem a černým StazOnem natiskla motiv písma a pruhů, dirky pro knihařské kroužky jsou v případě desek zpevněny širokými průchodkami.

Dva stříbrné knihařské kroužky, jimiž je album sepnuto, jsem ozdobila několika stuhami, vlnou, balvněnými voskovanými šňůrkami a přívěsky - kovovými komponenty, skleněnými korálky, srdcem ze smršťovací fólie a jednou specialitkou: bělostným porcelánovým  obdélníčkem, na nějž jsem nanesla pomocí propisotu motiv filmového pásu (ten v prostorové podobě najdeme i na předních deskách - skrz otvory v nich je vidět papír použitý na první list alba). Za tento přívěsek vděčím téhle šikovné dámě :) - děkuji!


Tohle album mě moc bavilo. Je barevně poměrně netradiční, díky motivům na papíru "královsky" vznešené, několik detailů jej naopak činí hravým . . . každý si v něm najde něco.
Mrkněte na The Queen´s Heart, určitě vás nenechá chladnými! ;)

Přeji všem rásný víkend.

8 komentářů:

 1. Lovely book, the papers are gorgeous and I love the tags. The crown image is particularly eye catching and perfect sentiment to match. Thanks so much for joining in the Simon Says Stamp and Show Challenge. Tracy x

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you, Tracy. This is one of the paper series that can be called "the love at first sight". :)

   Vymazat
 2. Great idea - I love your charms on the ribbons!

  OdpovědětVymazat
 3. elegantní, jemné...krásná kombinace a provedení

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S těmihle papíry je to koncert, jsou dokonalé!

   Vymazat
 4. Je úžasné a precizně dotvořené, jako všechny alba od tebe :-)

  OdpovědětVymazat