středa 7. srpna 2013

Muži u Kukače

Alespoň jeden článek související s letošním srazem u Kukače musí být nutně věnován mužům. Tedy, rozumějte, těm, kteří s námi ten víkend trávili. :)
Tento rok se to sešlo takřka 50:50 a mužský element hrál velmi důležitou roli - a tohle píšu jednoznačně v dobrém. Posuďte sami:

Seznamte se, prosím - nejmladší "účastník zájezdu", pan Vítězslav/MiniAstala/Štěpán v celé své kráse a s  úsměvem:


Vítek byl úžasné miminko - snášel dobře cestu, teplo, sprchu, spal celou noc...zkrátka zlatíčko!
 Velkou zásluhu na tom má i tatínek, pan Astala/Petr: teplo-neteplo, odhodlaně vyrazil se synkem na dlouhý pěší výlet, staral se o něj, aby si Maruška s námi mohla užít výtvarna i zaslouženého klidu, nezkazil žádnou legraci a účasnil se naší zábavy. Dokonce se ochotně chytil mytí nádobí, ač jeho zákonitá manželka tvrdila, že doma jim to v tomto ohledu neklape...Maruško, koukej! ;)

Verčin Max byl bez debat nejvíce pohyblivou součástí našeho kolektivu - neustále sprintoval od někoho k někomu, od něčeho k něčemu, případně alespoň obíhal osoby, auta, stromy, chatu...byl neúnavný a jeho nerozmazaných fotek je jak šafránu. V tuhle chvíli navíc opravdu velice lituji, že nemáme žádnou zvukovou nahrávku, protože jeho hrdelní "Jooo!" si budeme všichni pamatovat  a při každé vzpomínce nám vykouzlí úsměv na tváři. Díky, Maxi! :)A konečně přichází na řadu naši dva rybáři - Honza a Jakub. Oba dobře ví, jaké ryby mohou v Kukači očekávat. Přijeli s cílem chytit sumce. Při počasí, jaké panovalo, jsme všichni byli více než skeptičtí. Naopak jsme byli přesvědčení, že nechytnou vůbec nic. Ale kluci si zaslouží náš obdiv: i přes příšerné teplo seděli u vody celý den a nakonec byla jejich trpělivost korunována úspěchem. Chytili pár menších ryb, několik kaprů...ale hlavně Honza vytáhl na břeh obrovskou štiku! Měřila takřka metr - 95 cm.

Kbelík mušlí na posledním obrázku je jen poklidným zakončením následného radostného skotačení ve vodě. A nemějte obavu - do rybníka se vrátily jak mušle, tak štika. A kluci si, kromě plavání a skotačení, užili i "léčivých" bahenních zábalů. :)


Námětů a fotek (od Olgy a Lenky) mám ještě dost, ale tohle je zkrátka čistě "pánský článek". :) 
Pro dnešek se s vámi loučím a všem přeji krásný den! :)

4 komentáře:

 1. Vykouzlila jsi mi úsměv na tváři. Vítek byl opravdu zlatíčko a Max úžasný :-))) A když vidím kluky na poslední fotce, vybaví se mi ten oblak much, co se za nimi táhl i po sprše jak ,,voněli,, bahnem. Ani repelent jim nepomohl :oDDD

  OdpovědětVymazat
 2. ...a to jsi zapomněla na snídani do postele!
  :-)))))

  OdpovědětVymazat
 3. Shrnuto, podtrženo: ještě že tam ti chlapi byli! :D

  OdpovědětVymazat
 4. No ti chlapi mi teda dali. Nakonec jsem všude na blogu psala s "y", jakože my ženy....Skvěle napsáno!

  OdpovědětVymazat