sobota 28. června 2014

June - 12 Tags of 2014


Je nejvyšší čas splnit červnové zadání a představit svou visačku - opět jsem se pokusila dodržet co nejvíce z techniky a materiálu. A opět jsem se nevyhnula drobným změnám - doslovné kopírování mi prostě nikdy nepůjde pod fousy (svoboda je důležitá věc ;)...).

Myšlenka s mnoha barvami a motivem motýlů se mi velice líbila - jedinými změnami je tedy světlejší  podklad (barevně lehčí, ,,letnější", doslova snová barevnost) a absence rámečku tvořeného odskočením motivu od podkladové visačky. Jednoduše mi bylo líto tu lehounce obarvenou plochu zmenšovat, líbila se mi tak, jak je, takže jsem rámeček naznačila jen patinováním stejnými odstíny Distress inkoustů, které jsem použila při práci s maskou. Motýly jsem natiskla, vybarvila, vystřihla a navrstvila stejně jako jsou na Timově předloze.
Vaší pozornosti jistě neušla změna doprovodného nápisu - Ketino gratulační razítko je jemnější a vzletnější, navíc ve mě evokuje množství zahradních slavností, jež se díky krásnému počasí v tomto období konaly...

Ač milovnice všeho technického, tentokrát jsem si odpustila zdobení čistě v duchu mechaniky a doplnila jsem ozubená kolečka květinovými motivy - papírovou a praskyřicovou růžičkou...prostě romantické léto. ;)


A nakonec barvená stužka...záměrem byly ,,šťavnaté" barvy a s výsledkem jsem spokojená. Zjemnila jsem ještě bohatou mašli převázáním čistě bílou režnou nití a je hotovo:

 
 Tady je ,,slečna Červnová" v celé své kráse - neodolala jsem při focení voňavému levandulovému rámečku:


...s okřídleným kamarádem...Už teď se těším na červencovou výzvu a přeji všem krásné léto! :)

 

7 komentářů: