sobota 29. listopadu 2014

...a co k němu...

Zítra startuje první sváteční nedělí adventní čas a kdo ještě nezačal myslet na dárky pro své nejbližší, nejspíš by měl začít. :)
Pamatujte, že není důležité jen udělat radost dárkem samotným, ale také jej náležitě zabalit a předat. (Však všichni marketingoví guru ví, že ,,obal prodává"...)
Dejte si proto práci nejen s vymýšlením a výrobou či koupí dárku samotného, ale i jeho zahalením do krásného papíru, krabice či šátku, dozdobením mašlí, stuhou či provázkem v odpovídajícím duchu a v neposlední řadě dolaďte i visačku se jménem obdarovaného ve stejném barevném ladění či s vhodným motivem.

Já jsem se letos zamilovala do krásného několikavrstvého razítka věnce (díky, Danielo!). Můžete kombinovat vrstvy, barvy, doplňky... Nekonečné množství možností.

Že nemáte tohle razítko? To vůbec nevadí! Zkuste jakékoliv jiné nebo otiskněte několikrát kruh (třeba skleničkou či roličkou od toaletního papíru to jde výborně) a fixem doplňte pár teček...popusťte uzdu fantazii.

Přemýšlení nad tím, jak někomu udělat radost třeba i jen drobností je přece tak příjemná ,,práce"! ;)
Mějte fajn víkend. :)

4 komentáře:

  1. TAP, JÁ NA TEBE NARAZILA AŽ TEĎ. JE TO VŮBEC MOŽNÉ? HLEDALA JSEM ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO A VYSKOČILA JSI TY. MĚLA JSEM POCIT, ŽE PROCHÁZÍM ZAHRANIČNÍ BLOG... TY CEDULKY JSOU PŘEKRÁSNÉ. AŤ SE TI DAŘÍ NA POLI PAPÍROVÉM I VŠUDE JINDE. PÁÁÁ AJDA

    OdpovědětVymazat