úterý 30. prosince 2014

Střípky

Předvánoční doba je typická tím, že sice vzniká relativně hodně ,,papírovin", ale abych nezkazila moment překvapení, nemohu vám je všechny ukázat. Jistě tedy prominete zpoždění, se kterým dnes letem-světem nasevíruji blogerskému světu ještě pár prosincových fotek jako malé ohlédnutí za téměř uplynutým posledním měsícem roku...

Jako první vám nabídnu pohled na hromádku obalů na USB karty - jako úložiště fotografií je používá nesmírně šikovná profesionální fotografka rodin, dětí, maminek i miminek ;) Milada Koutníková. (Nakoukněte na její stránky, stojí to za to!)


Pokud jste na mém FB profilu zaregistrovali fotografii hromady křídel...

...a zajímalo vás, nač jsem je potřebovala, dnes už to mohu prozradit: na PFka pro milou Kristinu, která provozuje sympatický butik v mém milovaném Českém Krumlově.

Zadání znělo: vesmír (např. Mléčná dráha) v pastelových barvách béžová/pudrová/růžová, nesmí chybět křídla. Já jsem dodala ještě trochu modré, třpyt vesmírných těles reprezentuje zlatavě bronzové embosování a čirý kamínek ve tvaru hvězdy uprostřed křídel. Protože s umístěním nápisu PF 2015 Kristina do poslední chvíle váhala, dohodly jsme se, že jeho vlastnoručním dopsáním přidá pomyslnou ,,třešinku na dort" ona sama. :)
Tuhle poslední fotografii využiji - symbolizuje to, co bych vám všem ráda popřála do roku 2015: nenechte si ničím a nikým přistřihnout křídla! :)
Přeji vám hodně zdraví a štěstí a těším se na naše osobní i virtuální setkávání.

4 komentáře:

 1. Obaly na USB jsou luxusní! Vyhrála sis :-) No a PFka - paráda! Už jsem je nedočkavě vyhlížela. Jsou krásná! A děkuji za přání! Budu se tím snažit řídit ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvěle odvedená práce...obaly i péefka jsou stylové a elegantní. A dík za přání, křídla zůstanou kde a jak jsou :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný!!! Ta PF jsou naprosto dokonalá.

  OdpovědětVymazat
 4. No to je podívaná! Jako vždy předčíte všechny představy a vytvoříte něco kouzelného! Největší sázka na jistotu je nechat Vám volnou ruku a jen se kochat :-)!

  OdpovědětVymazat